Türkçe  English
  Ana Sayfa     Şirket Profili     Basında     Referanslar     İnsan Kaynakları   Bize Ulaşın  
» YAZILIM
» DONANIM
» NETWORK
 
» PROFESYONEL HİZMETLER
» SERVİS ve TEKNİK DESTEK
» YAZILIM ÇÖZÜMLERİ
» OUTSOURCING
» SÜRELİ HİZMETLER
» GÜVENLİK
» DISASTER & RECOVERY
» MBS - NAVISION


Navision


Ana Sayfa Navision Çözümleri Hızlı İletişim Sistemi

Gelişmiş Boyutlar

Microsoft® Business Solutions - Navision® Gelişmiş Boyutlar, hesap tablosu verilerini kolayca filtre etmek ve analiz için kullanılır. Bu özellik ile tüm ticari işlemlere bölgeler, periyotlar veya departmanlar gibi limitsiz sayıda ilişkisel veri bileşeni yükleyebilirsiniz. Microsoft® Business Solutions - Navision® Boyut, nasıl boyut eklenmesi ve boyut değerlerinin nasıl birleştirilmesi gerektiği konusunda kurallar koyma imkanı verir. Boyut-bazlı çıktıları daha değerli kılabilmek için boyutların kullanımını kontrol edebilirsiniz. Varsayılan değerlere öncelik veren boyut kuralları ve analiz görüşleri de iş ihtiyaçlarınıza göre düzenlenebilir.

Çoklu Para Birimi

Yurt dışı ile iş etkileşimleri olan firmalar operasyonlarında çoklu para birimlerini yönetmek durumundadır. Microsoft® Business Solutions - Navision® ile çoklu para birimlerini kolaylıkla kurulabilir, düzenleyebilir ve ödemeler alacaklar, genel muhasebe raporları, banka hesapları, kaynak/stok kalemleri de dahil olmak üzere çözüme baştan sona entegre edebilirsiniz. Örneğin, firma kestiği faturada ki para biriminden farklı bir para birimi ile ödeme bekleyebilir. Ayrıca işinizi bir para birimi ile yürütürken başka bir para birimi ile rapor alabilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği

Microsoft® Business Solutions - Navision® firma içerisinde çoklu dil kullanımını kolaylaştırarak müşteri, iş ortakları ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarını tam olarak karşılamanızı sağlar. Çözümün çoklu dil özelliği ile kullanıcılar istedikleri dili seçerek, müşteriler, tedarikçiler ve diğer iş kontakları ile haberleşebilirler. Ayrıca çözüm, çalışanların sistemde çalışırken kendi dillerini seçme olanağını da vererek verimliliğinizi arttırır.

Sistem Yönetimi

Microsoft® Business Solutions - Navision® Sistem Yönetimi uygulaması, Microsoft® Business Solutions - Navision® veritabanında aktiviteler kurmanızı ve tanımlamanızı sağlar. Özelleştirilen menüler ve pencereler belirli kullanıcılara atanabilir. Böylece, kullanıcılar sadece işlerinde ihtiyaç duydukları işlevselliğe giriş hakkına sahip olurlar. Ek olarak, giriş hakları, kullanıcı tanımları ve kontrolleri bir yönetici tarafından gerçekleştirilebilir ve Internet'e çıkış hakkı verilebilir.

C/SIDE

Grafik entegre ortamı olan C/SIDE (Client/Server Integrated Development Environment) Microsoft® Business Solutions - Navision® için gerekli bir yapı taşıdır. İstemci/Sunucu mimarisi için tasarlanmış olan C/SIDE özelleştirilebilen yüksek performanslı ilişkisel veri tabanı yönetimi sistemi (relational database management system) RDBMS etrafında yapılandırılmıştır. C/AL ile entegre edilen RDBMS, olaya dayalı dördüncü jenerasyon yazılım dilidir. Ayrıca muhasebe ve iş yönetim fonksiyonları yanında, C/SIDE güçlü özelleştirme araçları sağlayarak firmaya özel çözümler geliştirmenizi ve Microsoft® Business Solutions - Navision®'a tamamen yeni fonksiyon alanları eklemenizi sağlar.

Microsoft® Business Solutions - Navision® Geliştirme Aracı

Microsoft® Business Solutions - Navision® Geliştirme Aracı, Microsoft® Business Solutions - Navision® iş ortaklarını müşteri analizi ve ek çözümler sağlanması konusunda en iyi, en verimli ve tam bütünleşik çalışmayı desteklemek için tasarlanmıştır. Araç karşılaştırma aracı, birleştirme aracı ve impulse workbench'in en iyi uygulamalarını tek bir yapıda birleştirir. Bu yapı kolay kullanım için tasarlanmış olup, gelişmiş uygulama süreçlerinde yüksek kalite ve verimliliği güvence altına alır. Microsoft® Business Solutions - Navision® Geliştirme Aracı Microsoft® Business Solutions - Navision® nesne yapısını desteklerken, tanımlama, geliştirme ve uygulama süreçlerinde de bu bilgiden yararlanır.

Projeler  |  Basında  |  Referanslar  |  İnsan Kaynakları  |  Bize Ulaşın
Adres : İçerenköy Mah.Çetinkaya Sok.No:2 A Blok 81120 İçerenköy - İstanbul / Türkiye
Tel : +90(216) 575 42 22 Fax : +90(216) 575 33 10
Sorularınız ve önerileriniz için tıklayın
copyright © 2003 Erenet Bilgisayar Otom.Eğt.Dış.Tic.A.Ş.
» EUROMOPLAT
» TOUCH
» MOBİL İZLEME SİS.
 


  e bülten