Türkçe  English   Ana Sayfa     Şirket Profili     Basında     Referanslar     İnsan Kaynakları   Bize Ulaşın  
» YAZILIM
» DONANIM
» NETWORK
 
» PROFESYONEL HİZMETLER
» SERVİS ve TEKNİK DESTEK
» YAZILIM ÇÖZÜMLERİ
» OUTSOURCING
» SÜRELİ HİZMETLER
» GÜVENLİK
» DISASTER & RECOVERY
» MBS - NAVISION


Profesyonel Hizmetler


Profesyonel Hizmetler Departmanı Erenet Bilgisayar A.Ş. bünyesinde kurulmuş bulunan tamamı teknik kadrodan oluşan bir departmandır. Bu departmanın kuruluş amacı yüksek teknik bilgi ve tecrübe gerektiren sistem kuruluşların yapılması ve problemlerin çözümü, projeli işlerin yapılmasıdır. Profesyonel Hizmetler Departmanı Satış bölümü ile koordineli olarak proje geliştirme sürecinde müşteri ziyareti aşamasından itibaren bilgilerin toplanması, ürün seçimi ve projelendirme gibi işleri üstlenmektedir. ilgi alanlarımız ve destek verilen ürünler aşağıda belirtilmiştir.

DONANIM:

COMPAQ ASE sertifikasına sahip uzman kadro ile Compaq Server ailesinin bütün modelleri hertür çalışma platformunda kurulup konfigüre edilebilmektedir. Donanım arızası olması durumunda ise arızalı parçanın en kısa sürede tespiti sağlanmakta ve hemen ardından Compaq Yetkili Teknik Servis Merkezleri ile birlikte sorun giderilmektedir.

HP ve IBM yetkili satıcısı olan firmamız Profesyonel Hizmetler Departmanı ile bu markaların, özellikle server ailesinin hardware desteğini vermektedir.

Firmamız Wide Area Network ürünleri olarak özellikle CISCO, 3COM ve HUAWEI gibi markaların ürünlerini yoğun olarak satmakta olup bu donanımların kuruluş ve konfigürasyon hizmetleri de departmanımız tarafından verilmektedir.

İŞLETİM SİSTEMLERİ:

Microsoft

Departmanımız BackOffice ürünlerinin tamamına destek vermektedir. Özellikle Windows NT, Windows2000, Exchange Server, Internet Information Server, Proxy Server ve SQL Server konusunda uzman personelimiz bu ürünler kullanılarak geliştirilmiş birçok proje gerçekleştirmişlerdir. Ayrıca diğer Microsoft desktop işletim sistemi ürünlerine (Windows 95/98/2000/XP gibi) de destek verilmektedir.

Citrix

Remote access çözümü olarak CITRIX firmasının MetaFrame ürünleri ile birçok projeler gerçekleştirilmiştir.

Departmanımız ayrıca Local Area Network (LAN), Wide Area Network, Mainframe bağlantıları,her ölçekte firma için Internet/VPN ve Remote Access çözümleri sunmaktadır.

Profesyonel Hizmetler Departmanı, Ere şirketler grubu içerisinde bir takım ruhu ile hareket ederek müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmayı ve karşılaştıkları ciddi problemleri çözmeyi bir misyon haline getirmiştir.

NETWORK:

Yerel alan ağlarının hazırlanması Mevcut yerel alan ağlarının şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarına göre yenilenmesi, Yurt içi veya dışında farklı lokasyonlardaki yerel alan ağlarının; Kiralık Özel Devreler, Frame Relay, ISDN, Kablosuz İletişim veya Uydu Çözümleri gibi Geniş Alan Ağlara erişim hizmetleri ile bütünleştirilmesi Yurtiçi ve Yurtdışındaki ISP'lere istenilen veri hızlarında erişim Web tasarım, Hosting, E-ticaret ve Elektronik Güvenlik gibi ağ teknolojilerinde ; Projelendirme Ekipman belirlenmesi ve fiyatlandırılarak temin edilmesi Türk Telekom ile ilgili prosedürlerin müşteri adına yürüterek sonuçlandırılması Montaj ve kurulum hizmeti Eğitim, Danışmanlık, Teknik destek ve Bakım Internet Ekipman Satışı

REFERANSLAR:

Erenet Profesyonel Hizmetler deparmanı aşağıdaki projeleri başarı ile tamamlamıştır.

OYPA 24 şubeli geniş alan networkü
Essilor Optik WAN, Citrix Metaframe uygulaması
Doluca Şarapçılık 60 kullanıcılı Win2000 LAN / Intenet güvenliği
Fatoğlu Besin San. Internet güvenliği
Samet Kalıp WAN ve 90 kullanıcılı LAN, Internet güvenliği
Dunkin Donut's Geniş alan networkü, Teminal server uygulaması
SAP Turkiye Cisco ile LAN çözümü
UND LAN, Internet güvenliği
Wyeth İlaçları Netware networkü
PWCoopers Yedekleme çözümü

Projeler  |  Basında  |  Referanslar  |  İnsan Kaynakları  |  Bize Ulaşın
Adres : İçerenköy Mah.Çetinkaya Sok.No:2 A Blok 81120 İçerenköy - İstanbul / Türkiye
Tel : +90(216) 575 42 22 Fax : +90(216) 575 33 10
Sorularınız ve önerileriniz için tıklayın
copyright © 2003 Erenet Bilgisayar Otom.Eğt.Dış.Tic.A.Ş.
» EUROMOPLAT
» TOUCH
» MOBİL İZLEME SİS.
 


  e bülten