Türkçe  English   Ana Sayfa     Şirket Profili     Basında     Referanslar     İnsan Kaynakları   Bize Ulaşın  
» YAZILIM
» DONANIM
» NETWORK
 
» PROFESYONEL HİZMETLER
» SERVİS ve TEKNİK DESTEK
» YAZILIM ÇÖZÜMLERİ
» OUTSOURCING
» SÜRELİ HİZMETLER
» GÜVENLİK
» DISASTER & RECOVERY
» MBS - NAVISION


Yazılım

» Microsoft

»» Windows

»» Kurumsal Ürünler


MICROSOFT


Kurumsal Ürünler

Application ServerApplication Center 2000, Microsoft Windows® 2000 esas alınarak geliştirilmiş, yüksek kullanım düzeyine sahip ve Web uygulamalarına yönelik olarak tasarlanmış bir kurulum ve yönetim aracıdır. Application Center 2000, sunucu gruplarının yönetimini tek bir bilgisayarın yönetimi kadar kolay hale getirmektedir.

BIZTALK SERVER (Kurumsal Uygulamalar Entegrasyonu ve B2B)


Microsoft BizTalk™ Server, organizasyonunuz dahilinde veya ortaklarınızla iş süreçlerini entegre bir yapıda hızla oluşturmanızı ve kullanmanızı sağlar. BizTalk Server 2000, iş süreçlerini oluşturma ve uygulamaları entegre etme sürecini hızlandıran araçlar sunmaktadır. Güvenli ve güvenilir ticaret ortaklığı ilişkileri, işletim sisteminden, programlama modelinden ve programlama dilinden bağımsız olarak hızla oluşturulabilir.


Commerce Server (Elektronik Ticaret, B2C ve e-CRM)

Microsoft Commerce Server 2000, kullanıcıların daha kısa sürede ve daha az karmaşık bir şekilde güçlü ve etkin e-ticaret çözümleri oluşturabilmelerine imkan tanımaktadır. Uygulama yapısına kapsamlı geri besleme mekanizmaları ve analitik beceriler ekleyerek, müşteri deneyimini en iyi hale getirecek siteleri hızla geliştirebilirsiniz, böylece müşterilerinizin sizinle yeniden çalışmasını sağlayabilir, güçlü ortaklık ilişkileri kurabilirsiniz.Content Management Server (çerik Yönetimi)


Microsoft Content Management Server 2001, üst düzey ölçeklenebilirlik, güvenilirlik ve performans sunan ve içeriğin önemli olduğu Web sitelerinin oluşturulması ve kullanılması sırasında harcanan zamanı kayda değer bir şekilde azaltır. Content Management Server, sundukları içeriği yönetmek konusunda içerik sağlayıcılarına yardımcı olur ve site kullanıcılarına kendi profillerine ve tarayıcı aygıtlarına uygun kişisel kullanım imkanı tanır.Exchange Server (Mesajlaşma ve İş Akışı)

Microsoft Exchange 2000 Server,insanları ve bilgiyi bir araya getiren ,güvenilir ve yönetimi kolay bir mesajlaşma ve birlikte çalışma platformudur.
Microsoft Exchange 2000 Server sadece e-posta özelliğinin çok ötesinde bir mesajlaşma,ve birlikte çalışma sistemi,bir iş iletişimi altyapısının temel parçası ve internet için merkezi bir bağlantıdır.Birlikte çalışma,bilgi yönetiminin temel taşıdır,ve işletmelerle müşterileri ve diğer işletmeleri birbirine bağladığı için e-ticaret alanında önemi giderek artan bir role sahiptir.Şirketler,temel işlemleri bir düzene koyarken,büyüme için yeni fırsatlar bulmak amacıyla,iş akışı ve bilgi takibi gibi mesajlaşma tabanlı uygulamalara ihtiyaç duymaktadır.
Bunun yanısıra,sanal takımların coğrafi ve kurumsal sınırların ötesinde bir araya gelmesini ve birlikte çalışmasını sağlayan gerçek zamanlı işbirliği,hızla önemli bir iş aracı haline gelmektedir.


Host Integration Server (Sistemlerarası Entegrasyon)Microsoft Host Integration Server 2000, uygulama, veri ve ağ entegrasyonu sağlayarak Windows'un diğer sistemlerde de kullanılabilmesini mümkün kılar. Host Integration Server, bir yandan mevcut altyapı yatırımlarını muhafaza ederken diğer yandan yeni iş fırsatlarına hızla uyum göstermenizi sağlar .
Internet Security and Acceleration Server (Güvenlik ve Hız)


Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2000, güvenli, hızlı ve yönetimi kolay bir Internet bağlantısı sunar. ISA Server, genişletilebilir, çok katmanlı bir kurumsal güvenlik duvarı ve ölçeklenebilir, yüksek performanslı bir Web önbelleğini entegre hale getirir. Bu ürün, ilke esaslı bir güvenlik, hızlı kullanım ve yönetim sağlamak üzere Windows 2000 güvenliği ve dizini temel alınarak oluşturulmuştur.

Mobil Information Server (Mobil Şirket)


Microsoft Mobile Information 2001 Server, Microsoft .NET Kurumsal Sunucularının, kurumsal verilerin ve intranet içeriğinin daha kapsamlı bir şekilde mobil kullanıcıların hizmetine sunulmasını sağlayan bir uygulama sunucusudur. Bu ürün kurumsal intranet'i en son kuşak mobil aygıtlara taşır, bu sayede kullanıcılar nerede olurlarsa olsunlar e-posta irtibat bilgilerine, çalışma takvimlerine, görevlerine veya herhangi bir kurumsal intranet uygulamasına gerçek zamanlı olarak erişebilirler.
Microsoft Operations Server (Server Yönetimi)


Microsoft Operations Manager 2000, Windows 2000 Server işletim sistemleri ailesine ve .NET Enterprise Server uygulamalarına yönelik etkinlik ve performans yönetimini sağlamaktadır. Microsoft Operations Manager 2000 ile Windows 2000 operasyon yönetimini,Active Directory ve Windows 2000’ de yer alan diğer servislerin yönetimini,Microsoft Exchange Server ve SQL Server gibi .NET Enterprise Server uygulamalarının yönetimini sağlayabilirsiniz.
SharePoint Portal Server (Intranet ve Döküman Yönetimi)
Microsoft SharePoint™ Portal Server, bilgiyi kolayca bulabilmenize ve yayınlayabilmenize olanak sağlayan esnek bir çözümdür.SQL Server (Kurumsal Veritabanı)


Microsoft SQL Server™ 2000, kuruluşunuza önemli bir rekabet avantajı sağlayacak yeni kuşak kurumsal iş uygulamalarının hızla gelişen dünyasına kapılarınızı açacak Web ortamında çalışan komple bir veritabanı ve veri analiz paketidir. SQL Server, Web ortamı ile tam uyumlu olan bir veritabanı ürünüdür;XML destek verir ve Internet'te sorgu yapabilme imkanını sağlar.
System Management Server (Sistem Yönetimi-İstemci)

Kuruluşunuzdaki Windows tabanlı PC ve sunucu sistemlerine yönelik değişiklik ve yapılandırma yönetim maliyetini azaltan bir çözümdür.SMS server ile kuruluşunuzun ayrıntılı bir donanım ve yazılım envanterini hazırlayabilir,tüm PC lere veya belirli şartları sağlayan PC’lere otomatik olarak yazılım dağıtımı ve yüklenmesini sağlayabilir veya herhangi bir problem oluşması halinde de PC’ lerin yanına kadar gitmenize gerek kalmadan uzaktan müdahale edebilirsiniz.Windows Server 2003 (İşletim Sistemi)

Windows Server 2003, müşterilerin hayati derecede önem taşıyan görevler yerine getirecek bir Windows sunucu işletim sisteminden isteyebilecekleri güvenlik, güvenilirlik, kesintisiz kullanılabilme ve ölçeklenebilme gibi tüm özelliklere sahiptir. Ayrıca Microsoft, Windows sunucu işletim sistemlerini, "bilgi kaynakları, kişiler, sistemler ve cihazlar arasında bağlantı kurulmasını sağlayan" bir yazılım olan Microsoft .NET'in işlevlerinden kuruluşunuzun tam olarak yararlanabilmesini sağlayacak biçimde geliştirmiş ve zenginleştirmiştir.

Daha detaylı bilgi için
www.microsoft.com/turkiye
Projeler  |  Basında  |  Referanslar  |  İnsan Kaynakları  |  Bize Ulaşın
Adres : İçerenköy Mah.Çetinkaya Sok.No:2 A Blok 81120 İçerenköy - İstanbul / Türkiye
Tel : +90(216) 575 42 22 Fax : +90(216) 575 33 10
Sorularınız ve önerileriniz için tıklayın
copyright © 2003 Erenet Bilgisayar Otom.Eğt.Dış.Tic.A.Ş.
» EUROMOPLAT
» TOUCH
» MOBİL İZLEME SİS.
 


  e bülten